Lektoři

Je tak snadné nazvat se "Facebook guru", "on-line marketing ninja" a podobně. S různými samozvanými experty se roztrhl pytel. Naši lektoři toto nepotřebují - za sebou mají reálné zkušenosti, velké, často mezinárodní klienty a kampaně. Navíc mají přístup k novým funkcím Facebooku v rámci beta testování. Prohlédněte si jejich reference nebo profil na LinkedIn a přesvědčte se sami. Řada z nich působí v Business Factory, jediné české agentuře, která je certifikovaným Facebook Marketing Partnerem v oblasti FB Ads a která je také Premier Google Partner.

Jan Pátek

Honza v digitální agentuře Business Factory (Facebook Marketing Partner a Premier Google Partner) zodpovídá za výkon agentury a vede týmy marketingových specialistů (ČR, Polsko, UAE a Egypt), kteří se starají o reklamní kampaně pro globální klienty, jejichž roční rozpočet přesahuje 25 milionů eur. Od úplného začátku se podílí na tvorbě reklamní platformy ROI Hunter a magazínu Newsfeed.cz.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně neškolí žádné termíny.

Martina Tuhá

Martina pracuje v Business Factory (Facebook Marketing Partner) už tři roky na pozici teamleadera Facebook Ads specialistů a nyní je i hlavní organizátorkou Newsfeed Akademie. Jejím zaměřením jsou výkonnostní kampaně pro velké české hráče především z oblasti bankovnictví.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně neškolí žádné termíny.

Adam Rippl

Adam začínal při škole s obsahem na sociálních sítích. Poslední 3 roky se již naplno věnuje pouze výkonnostnímu marketingu na Facebooku a Instagramu, kde pomáhá klientům Business Factory (Facebook Marketing Partner) a ROI Hunter s rozvojem business na globálních trzích. Společně mají za sebou kampaně ve více než 40 zemích světa a 27 jazycích.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

Tomáš Havlík

Tom se už třetím rokem stará v Business Factory (Facebook Marketing Partner) o správu výkonnostních kampaní ve Facebooku a Google AdWords. Aktuálně vede tým, který má na starosti především kampaně na zahraničních trzích. Dříve se podílel na tvorbě obsahu pro klienty v oblasti online sázení, ale teprve až výkonnostní kampaně se staly jeho opravdovou zálibou.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně neškolí žádné termíny.

Jan Fatura

Honza pomáhal rozjet na Facebooku komunikaci několika velkých značek a své zkušenosti s online marketingovou komunikací pro různorodé klienty nyní zúročuje v agentuře Business Factory (Facebook Marketing Partner). Zde působí jako Facebook Ads Specialist a zároveň Head of Newsfeed.cz a má tak bohaté zkušenosti s budováním značky i následnými výkonnostními kampaněmi.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně neškolí žádné termíny.

Michal Filípek

Michal se v Business Factory (Facebook Marketing Partner) už druhým rokem zabývá především pokročilými možnostmi dynamické tvorby reklam na Facebooku. Spravuje kampaně a baví ho o tom psát. V onlinu pracuje už šestý rok, kromě výkonnostního marketingu má zkušenosti i s budováním brandu pro velké FMCG značky.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

Zuzana Lukášová

Zuzana se v Business Factory (Facebook Marketing Partner) zabývá především dynamickými reklamami a jejich využitím jak pro remarketing, tak pro akvizici. Zkušenosti má nejen s kampaněmi pro e-commerce, ale také s tvorbou kreativy pro reklamy a s brandovými strategiemi pro kulturní akce a instituce.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY