Moje firma vs. sociální sítě

Máte na starosti sociální sítě a rádi byste se k nim postavili trochu strategičtěji než dosud? Adam Zbiejczuk vám poradí, k čemu mohou ve firmě pomoci, jak je "prodat" šéfům i podřízeným a jak z jejich využívání dostat skutečnou přidanou hodnotu pro svůj byznys.

Co se dozvíte?

Proč jsou sociální média důležitá a k čemu je lze využít? Kdo by měl mít sociální sítě ve firmě na starosti a jaké má mít pravomoci? Proč je vhodné zapojit kolegy, jak vybírat vhodné externí partnery, jak nastavit vhodné procesy uvnitř firmy a co komu reportovat? Společně se podíváme, jaké ingredience byste měli využít, pokud chcete vytvářet skutečně zajímavý obsah, který bude mít potenciál se šířit, projdeme si dobré i špatné příklady krizové komunikace a dojde i na řadu praktických tipů a triků. To vše s cílem najít i pro vás ten správný způsob, jak strategicky využít sociální média.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny.

Co se dozvíte?

Považovali jste dosud FB za marketingový nástroj, který je k dispozici zdarma? Ano, ale... Myslíme si, že nevyužívat placenou propagaci na FB je stejně hloupé, jako věnovat čas a peníze do přípravy a tisku plakátů a pak rezignovat na výlep. Ukážeme si základní možnosti propagace, podíváme se na Ads Manager i Power editor, povíme si o možnostech tvoření publik a pokročilém cílení, ukážeme si nasazení FB pixelu na web. Také nemůže chybět trochu strategického poradenství: proč a jak vlastně reklamy používat, na koho efektivně cílit, že nabízená cena za klik či zobrazení se může od té finální velmi lišit a proč FB dává přednost reklamám, které se lidem líbí.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny.

Nyní pro vás připravujeme nové termíny. Sledujte Newsfeed.cz

Co získáte

  • Coffee break s drobným občerstvením (dopolední + odpolední)
  • Obědové menu
  • Možnost využití 14denního e-mail supportu lektora
  • Certifikát o absolvování kurzu

Máte zájem o individuální nabídku? Neváhejte nás kontaktovat:

akademie@newsfeed.cz