Facebook
jako brandový kanál

Také už pro vás Facebook není jenom místem, kde sledujete své přátele, bavíte se nebo sháníte informace? Využijte ho tedy z té druhé strany a nechte být vidět vaši firmu, vašeho klienta a posilujte jejich brand!

Co se dozvíte?

Business Manager je nástroj Facebooku, který umožňuje bezpečně sdílet přístup k reklamním účtům, stránkám a dalším aktivům na Facebooku s kolegy nebo pracovními partnery. Nemusíte tedy nikomu sdělovat vaše přihlašovací údaje, přidávat si každého spolupracovníka do přátel apod. Práva jednotlivým osobám nebo subjektům přiřadíte jednoduše přímo v Business Manageru odkud jednotlivá aktiva také spravujete. V rámci tohoto bloku se naučíte založit vlastní BM, propojit vaše stránky, reklamní účty, aplikace. Business Manager je také nezbytným předpokladem k vytvoření produktového katalogu nutného pro dynamický remarketing, bez kterého se žádný větší e-shop dnes již neobejde.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny.

Co se dozvíte?

Jste nováčkem na trhu nebo ostříleným hráčem? Dejte o sobě vědět! Budujte si silnou značku! A jak k tomu lze využít Facebook? Mnoha způsoby, protože Facebook se snaží vytvářet čím dál tím propracovanější a přesnější nástroje, které podpoří váš brand. Představíme vám promování příspěvků, událostí, Brand Awareness a Local Awareness. Ukážeme, jak využít video, personalizovanou kreativu a další vychytávky, které vám pomohou "být vidět" na těch správných místech a pro ty správné lidi. Facebook poté už nikdy nezapomenete přidat do svého marketingového mixu a zakomponovat do strategie brand kampaní.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny.

Co se dozvíte?

Nejenom výkonnostní kampaně musíte vyhodnocovat a optimalizovat pro jejich nejlepší výsledky. Jaké metriky ale sledovat u brandových kampaních? Co považovat za úspěch a co ještě vylepšit? Nepouštějte reklamy hlava nehlava!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

  • Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny.

Nyní pro vás připravujeme nové termíny. Sledujte Newsfeed.cz

Co získáte

  • Coffee break s drobným občerstvením (dopolední + odpolední)
  • Obědové menu
  • Možnost využití 14denního e-mail supportu lektora
  • Certifikát o absolvování kurzu

Máte zájem o individuální nabídku? Neváhejte nás kontaktovat:

akademie@newsfeed.cz